آویژه

خدمات تعمیرات

تعمـــــــیرات انواع
دستگاه های تنفسی

دستگاه های اکسیژن ساز

دستگاه‌های اکسیژن ساز که جزء دستگاه‌های خاص پزشکی هستند، گاهی دچار خرابی می‌شوند. مسئله تعمیر اکسیژن سازها و چگونگی تعمیر آنها امر مهمی است. شرکت آویژه تعمیرات تخصصی انواع مختلف دستگاه اکسیژن ساز شامل 5 لیتری،8 لیتری،10 لیتری در تمامی برندهای مطرح بازار را با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.

دستگاه های سی پپ (CIPAP)​

سی پپ جز دستگاه های تنفسی پرکاربرد است که به خاطر استفاده مداوم بیماران، نیاز به تعمیر و سرویس دارد. اجزای قابل تعمیر و تعویض این دستگاه شامل ماسک، لوله هوا، برد، نمایشگر، موتور و سیم کشی دستگاه می‌باشند. اگر تعمیرات توسط فرد متخصص انجام شود، شما می توانید مدت ها بدون نیاز به صرف هزینه بیشتر یا خرید مجدد دستگاه به راحتی از نسخه تعمیر شده آن استفاده کنید. تعمیر حرفه ای سی پاپ برای افراد مبتلا به آپنه خواب یا افرادی که در طول روز تنفس راحتی ندارند، حائز اهمیت است.

دستگاه های بای پپ (BIPAP)

بای پپ یکی از تجهیزات کمک تنفسی بیمارستانی و خانگی قابل تعمیر است. قابلیت تعمیر بای پپ، اختلالات دستگاه را رفع می‌کند و از پرداخت هزینه های اضافی خرید دستگاه نو پیشگیری می‌کند.
به واسطه قیمت بالای این دستگاه، تعمیر به موقع اجزای فرسوده آن سبب رفع ناراحتی تنفسی بیمار و کاهش هزینه تعمیر می‌گردد. تیم مهندسی آویژه، انواع بای پپ خارجی و ایرانی را تعمیر و سرویس می‌نمایند. اغلب نواقص بای پپ در قسمت دیجیتالی دستگاه ایجاد می‌شود که مسئول تنظیم وضعیت اکسیژن رسانی است.

ونیلاتور

این دستگاه یک ضرورت برای بیماران تنفسی وخیم است و بسته به نوع دستگاه و شدت عیب و نقص ، اغلب اوقات قابل تعمیر است. واقع این دستگاه کاربردی همچون اغلب لوازم برقی دیگر، گاهی به تعمیر و سرویس نیاز دارد. تعمیر به موقع دستگاه از بروز اتفاقات ناگوار در سلامت جسمی بیماران پیشگیری می‌کند. فروش و تعمیر ونتیلاتور همچون سایر دستگاه های پزشکی توسط مراکز تخصصی انجام می‌شود. از این رو تعمیر این دستگاه ها در توان هر شخصی نیست. شناسایی بخش های مختلف این دستگاه در تشخیص اختلالات فنی و تعمیر اصولی می‌گردد.
انواع خدمات و تعمیرات

تیم تخصصی مهندسین آویژه مد با تجربه و مهارت در کنار شماست.

نحوه ثبت سفارش :

برای ثبت سفارش و هماهنگی تعمیر تجهیزات پزشکی می توانید با آویژه تماس بگیرید تا در اسرع وقت به سفارشات شما رسیدگی شود.

تعمیر در محل :

اگر قادر به جابجایی تجهیزات نیستید، نگران نباشید. تیم مهندسین آویژه با ارائه خدمات سرویس در محل کار شما را آسان می کنند.

تعمیر در واحد فنی آویژه :

شما می توانید تجهیزات و دستگاه هایی که نیاز به تعمیر دارند را به صورت حضوری و با هماهنگی قبلی به شرکت بیاورید.

برند دستگاه های تنفسی تحت سرویس آویژه

وبلاگ اختصاصی آویژه

تازه ترین مقالات حوزه تجهیزات تنفسی

متن تست 4

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و …

بیشتر بخوانید →

متن تست 2

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و …

بیشتر بخوانید →

متن تست 1

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و …

بیشتر بخوانید →

سلام دنیا!

به وردپرس خوش آمدید. این اولین نوشتهٔ شماست. این را ویرایش یا حذف کنید، سپس نوشتن را شروع نمایید!

بیشتر بخوانید →
به بالای صفحه بردن